yükleniyor

Host Tescil - Blog

CPanel PHP Versiyonu Değiştirme Nasıl Yapılır?

PHP versiyonu, günümüzde web sitelerinin verimli bir şekilde çalışması için önemlidir. Geçmişten günümüze PHP yazılımı en çok tercih edilen yazılım dillerinin başında geliyor. Ancak yazılım dilinin sürümü farklılık gösterdikçe web sit... » Konuyu İncele.

CPanel CronJob Ekleme Nasıl Yapılır?

Linux işletim sistemine sahip sunucular, CPanel gibi arayüzler yardımı ile bizlere birçok farklı imkân sunar. Zamanlanmış görevler de bu sistemin sunduğu en önemli imkanlardan birisidir. CPanelCronJob ekleme işlemi ile alakalı olarak ... » Konuyu İncele.

CPanel Üzerinden FTP Hesabı Açma

CPanel FTP hesabı yönetimi, sunulan pratik bir arayüz sayesinde bilen ya da bilmeyen herkes için son derece pratik seçenekler sunuyor. FTP kullanımı ile alakalı olarak makalemizi sitemiz içerisinden bulabilirsiniz. Bilmeyenler için sa... » Konuyu İncele.

FTP Nedir? Nasıl Kullanılır?

Hosting hesaplarının yönetimi ile alakalı olarak bilmemiz gereken en önemli terimlerden birisi FTP olacaktır. Sistem dosyalarının barındırıldığı ve yönetildiği bu sistemi daha yakından tanıyalım.FTP Nedir?FTP (File Transfer Protocol) ... » Konuyu İncele.

Web Sitenizin Yedeğini Aldınız Mı?

Host Tescil internet hizmetleri olarak sunucumuz üzerinde yer alan sitelerin haftalık olarak yedeğini alsak da, kullanıcıların web sitelerinin belirli aralıklar ile yedeğini almaları sitelerin üzerinde oluşacak bir çok problemin gider... » Konuyu İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!