yükleniyor

Web Tasarım

Host Tescil İnternet Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize kurumsal site ve e-ticaret sitesi konusunda web tasarım desteği sunuyoruz.

Kurumsal Site 499 TL

Wordpress alt yapısına sahip, size özel tasarımla güçlendirilmiş harika bir kurumsal site sahibi olabilirsiniz. İçerisinde haberler, sayfalar, duyurular, resim galerisi, slayt gösterisi ve daha bir çok özelliği barındıran muhteşem yönetim paneli sayesinde sitenizi dakikalar içerisinde kolayca güncelleyebilirsiniz. %100 seo uyumu sayesinde google aramalarında ilk sıralarda yerinizi alıp müşteri potansiyelinizi kolayca arttırabilirsiniz. 499 TL gibi uygun bir fiyata muhteşem bir kurumsal site sahibi olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

E-Ticaret Sitesi 799 TL

Opencart alt yapısına sahip onlarca modülden oluşan profesyonel bir e-ticaret siteniz olsun istermisiniz? Aslında yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek sizin için en iyi e-ticaret sitesini hazırlayıp direk satışa geçmenize yardımcı oluyoruz. Sınırsız ürün ve sayfa ekleme gibi bir çok özelliğe sahip bu e-ticaret sitesinin piyasada ki muadilleri yıllık 2000 TL gibi fiyatlardan başlarken bizim yapacağımız e-ticaret sitesi için tek seferlik sadece 799 TL ödemeniz yeterlidir. Yıllık ödeme yok, extra ücret yok.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!