yükleniyor

Host Tescil - Blog

Web Sitesi Güvenliği Nasıl Alınır?

Türkiye genelinde bilişim sektörünün büyümesi ile birlikte web sitesi güvenliği son derece önemli bir hale geldi. Artık bilişim sistemlerinde yetkin bir ülke haline gelmeye başladık. Öyle ki her geçen gün açılan web sitesi sayısı, ger... » Konuyu İncele.

Android Cihazlarda POP3 Mail Kurulumu Nasıl Yapılır?

Mail sistemleri, hayatımızın her döneminde önem arz ederken Android cihazlarda POP3 mail kurulumu ile alakalı bilgiler de sunmak gerekiyor. Artık sadece bilgisayar sistemleri değil, akıllı telefon sistemleri de beraberinde birçok fark... » Konuyu İncele.

Wordpress Site Taşıma ve Domain (Alan Adı) Değiştirme

Wordpress, dünyanın en çok kullanılan ve en gelişmiş CMS sistemlerinden birisi olarak dikkat çeker. İçerik yönetimi olarak sağladığı avantajlar sayesinde artık dünya genelinde web sitelerinin %65’lik kısmı WP kullanıyor ki bu istatist... » Konuyu İncele.

Domain Transferi Nasıl Yapılır?

Bilişim sektöründe son dönemde en çok kullanılan işlemlerden birisi domain transferi işlemi olarak bilinir. Zaman içerisinde ortaya çıkan yenilikler, şirketler arası veri ve bilgi alışverişi konusunda da birçok ideal seçeneği bizlere ... » Konuyu İncele.

DNS Ön Belleği Nasıl Temizlenir?

Günümüzde çerezleme sistemi söz konusu olduğundan dolayı DNS ön bellediği temizleme işlemi fazlası ile araştırılır bir hale geldi. Google, web sitelerinin daha sağlıklı yüklenebilmesi için zaman içerisinde bu sistemi zorunlu hale geti... » Konuyu İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!