yükleniyor

Host Tescil - Blog

CPanel IP Adresi Engelleme (Banlama) İşlemi Nasıl Yapılır?

Bilişim dünyasında siber saldırılara karşı güvenlik seçeneklerinden birisi olan IP engelleme (banlama) işlemi çok önemlidir.Linux altyapısına sahip sunucularımızda kullandığımız CPanel sayesinde bu işlemlere dair talimatlar vermek son... » Konuyu İncele.

CPanel Domain (Alan Adı) Yönlendirme Nasıl Yapılır?

Domain (alan adı) yönlendirme işlemi, günümüzde özellikle arama motoru cezalarında en çok kullanılan yöntemlerden birisidir. Zaman içerisinde CPanel üzerinde yapılan yenilikler ile birlikte yönlendirme işlemlerinde de çok büyük kolayl... » Konuyu İncele.

CPanel Dizin ve Klasör Şifreleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Sunucu güvenliği ile alakalı olarak günümüzde dizin ve klasör şifreleme işlemi en ideal önlemlerden birisidir. Türkiye genelinde Linux altyapısına sahip sunucularda CPanel altyapısı son derece ideal diyebiliriz.CPanel dizin ve klasör ... » Konuyu İncele.

CPanel Veritabanı Sihirbazı Nasıl Kullanılır?

Linux altyapısına sahip sunucularda kullanılan CPanel arabirimi, bizlere mükemmel imkanlar sunar. CPanelveritabanı oluşturma işlemi, diğer panellerde olana nazaran çok daha hızlı, çok daha pratik bir şekilde olur.CPanelveritabanı sihi... » Konuyu İncele.

CPanel Subdomain (Alt Alan Adı) Ekleme Nasıl Yapılır?

Zaman içerisinde web sitelerinin ana alan adlarının altında alt etki alan adları kullanılmaya başlandı. Bu durum, hem ana alan adını desteklemek hem de marka değerini daha iyi hale getirmek için en iyi seçeneklerden birisi olarak dikk... » Konuyu İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!