yükleniyor

Host Tescil - Blog

Plesk Panel ve cPanel Arasındaki Farklar

Hosting kontrol panelleri olarak kullanılan Plesk Panel ve cPanel arasındaki farklar nelerdir? Web hosting kontrol panellerinin arasından bir seçim yaparken, bu hususta değerlendirme yapılması gereken en gerekli araçlar Ples... » Konuyu İncele.

Litespeed Nedir? Nasıl Kurulur?

Web server yazılımı olarak bilinen Litespeed, en çok ziyaretçisi olan ve yüksek kaynak tüketimi olduğu bilinen sunucular için kullanılmaktadır. Yüksek performansı sayesinde çok yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. En gelişmiş web s... » Konuyu İncele.

Domain Backorder Nedir?

Kelime anlamı olarak Backorder ön sipariş anlamı taşımaktadır. Bu sistem domain sektöründe kullanılan bir sistem olarak kendisini kanıtlamıştır. Kullanım amacı düşen bir domaini otomatik olarak alma mantığına dayalı olarak işleye... » Konuyu İncele.

Google Chrome Verilerini Kullandığını Onayladı

Sıralamaları belirlerken Google arama motorunun web site hızlarını da dikkate aldığı bilinmektedir. Fakat Google’ın site hızlarının sıralamalarının yapılması ve değerlendirilmeleri etkilemesi konusunda Chrome kullananların performans ... » Konuyu İncele.

Neden Web Sitemde ‘Güvenli Değil’ Yazıyor?

SSL kısaltmasının açılımı (Secure Sockets Layer) olarak yapılmaktadır. SSL kullanımı iletişimi daha da güvenli hale getirmek ve alakalı verileri tam olarak şifrelemek için kullanılmakta olan bir protokoldür. Daha basit bir şekilde anl... » Konuyu İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!