yükleniyor

Host Tescil - Blog

VDS ve VPS Arasında ki Fark Nedir?

VDS açılımı Virtual Dedicated Server’ın kısaltması olarak okunmaktadır. Türkçe anlamı ise Paylaşımlı Özel Sanal Sunucu olarak çevrilebilir. Virtual Hosting hizmeti veren 2 önemli başlıktan birisi olan VDS, bir takım benzerliği ile bir... » Konuyu İncele.

Google Yeni Algoritmasını Duyurdu

Yeni algoritma çalışmaları yürüttüğünü açıklayan Google Research, yeni çalışmaların eğer gelecek zamanlarda devreye sokulduğunda sıralamaların geleneksel olan faktörlerin etkisinden biraz çıkabileceğini kullanıcılarına bildirdi. Bu ça... » Konuyu İncele.

HTTPS Kullanmanın Önemi

2018 yılının Temmuz ayında Googleinternet işleme tekniğinde büyük değişiklikler yapmıştır. Bu değişikliklerdenbirisi de Chrome internet üzerindeki web sitelerinin güvenli olup olmadığınıinternete giriş yapan ziyaretçilere direkt olara... » Konuyu İncele.

Cpanel Manuel Site Yedekleme

Kullandığımız Cpanel altyapılı hostinglerde genelde haftalık yedekleme alınmaktadır fakat kendi yedeğimizi kendimiz alıp saklamak istersek veya sitemizi taşımamız gerektiğinde manuel olarak cpanelden full yedek alarak sitemizi taşımam... » Konuyu İncele.

Ns Adresi Nedir? Nasıl Yönlendirilir?

Nameserver olarak adlandırdığımız ve ns olarak kısalttığımız şey aslında hostumuzun ip adresine karşılık gelen isimdir. Satın aldığımız hosting ile birlikte bize verilen ns adreslerine domainimizi yönlendirdiğimizde domainimiz ile hos... » Konuyu İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!