yükleniyor

Host Tescil - Blog

CPanel Fiyat Artışı

CPanel Fiyatlarında ki artışdan dolayı tüm hosting firmaları gibi bizde artan fiyatları karşılayamayacağımızdan dolayı fiyat artışına gitmek zorunda kaldık.Panelinizde ki fiyatlar otomatik güncellenmiştir. Bir sonraki yenilemelerde ye... » Konuyu İncele.

Linux Hosting ve Windows Hosting Arasındaki Farklar

Sunucu sistemleri ile alakalı olarak Linux hosting ve Windows hosting arasındaki farklar ciddi anlamda merak ediliyor. İnsanlar, iki sistemin birbirlerine karşı avantajları ve dezavantajları ile alakalı olarak bilgi edinme konusunda a... » Konuyu İncele.

Sunucularda Firewall (Güvenlik Duvarı) Nedir?

Günümüz bilişim sistemlerinde özellikle server altyapılarında FireWall (güvenlik duvarı), olmazsa olmazlardan birisidir. Özellikle web sitelerinin yayın hayatını sağlıklı bir şekilde yürütebilmesi için bu sistemler çok çok önemlidir.L... » Konuyu İncele.

PhpMyAdmin Üzerinden Veritabanı Yedeği Nasıl Alınır?

Veritabanı, günümüz dinamik web sitelerinin her türlü verisinin depolandığı önemli bir birim olarak nitelendirilebilir. PHP, ASP ya da aklınıza gelebilecek hangi programla dili olursa olsun veritabanı bilgi depolaması önemlidir.İlerle... » Konuyu İncele.

iPhone Telefon Modellerinde E-Mail Kurulumu Nasıl Yapılır?

Kurumsal ya da bireysel kullanımlarınız için iPhone e-mail kurulumu ile alakalı olarak sizleri bilgilendireceğiz. Türkiye’de en çok satan telefon markalarından birisi olan Apple iPhone, öğrenmesi Android işletim sistemine nazaran çok ... » Konuyu İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!